ЗВЕРНЕННЯ ДО КРАЇН СВІТУ, ДО ЛЮДЕЙ НА ПЛАНЕТІ ЗЕМЛЯ! (С. Маркова)

На українську землю, у наші оселі прийшов ворог. Він прийшов щоб нас убивати. Вбивати методично, нещадно, ницо. Вбивати артилерійським вогнем, ракетами, бомбами, кулеметними чергами, пострілами упритул у потилицю. Людей позбавляють життя лише за те, що вони є українцями і хочуть залишатися вільними. Усе це відбувається на початку третього десятиліття ХХІ ст. у країні, в якій розташований географічний центр Європейського континенту. Усе це відбувається у епоху Інтернету, нанотехнологій, генної інженерії, масової роботизації і дослідження інших планет.

Почуйте нас! Благання стражденних українських жінок із голодними немовлятами, які ховаються у підвалах, плач переляканих вибухами дітей, німе мовчання ненароджених. Почуйте молитви тих українських жінок, які усвідомлюють, що їх самих, їхніх дітей, чоловіків, батьків можуть убити будь-де, і будь-якої миті! Українських жінок, які мільйонами змушені залишати рідну землю та, рятуючи себе й своїх дітей, їхати за кордон.

Увесь цей жах зливається у одне питання: “Як почуваються сьогодні мешканці інших країн, мільярди людей, що живуть на планеті Земля?” Я не питаю про росіян: моральних виродків, позбавлених сумління істот, бездушних злочинців, котрі вбивають нас кожного дня, або з ентузіазмом підтримують свого божевільного фюрера і агресію Росії проти України. Ці деграданти навіть не розуміють, що “не так” із війною проти сусідньої суверенної держави. Російська держава від найдавніших часів будувалася на убивствах та брехні. Без убивств і брехні Росія існувати не може. Росіяни завжди вбивали тих, хто не хотів ставати частиною їхнього рабського царства, і свої вбивства незмінно виправдовували брехливими, диявольськими вигадками.

Я звертаюся до тих, кого сьогодні уважають “світовими лідерами”. Сьогодні ви боїтеся “закрити небо”, передати українцям танки та літаки. Ви жахаєтеся Третьої світової війни. А хіба її немає? Якщо ви не маєте досить мужності та сил, щоб спинити масове убивство українців, то не декларуйте себе “світовими лідерами”. Так, ви допомагаєте нам, але в Україні крім військових злочинів чиниться злочин ГЕНОЦИДУ!

Ми українці обов’язково переможемо! Питання лише у ціні перемоги. Хто сьогодні каже, що плакати будемо після перемоги, помиляється. Людське життя – безцінне! Українці хочуть жити сьогодні!

ЗУПИНІТЬ АГРЕСІЮ! ЗУПИНІТЬ ВІЙНУ! ЗУПИНІТЬ ГЕНОЦИД!

Світлана Маркова, докторка історичних наук, директорка Інституту дослідження Голодомору Національного музею Голодомору-геноциду