Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції “УКРАЇНА: ІСТОРІЯ, КУЛЬТУРА, ІДЕНТИЧНІСТЬ” до 30-ї річниці незалежності України

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

На виконання Указу Президента України № 459/2020 «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України», враховуючи історичне значення проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України, що мало визначальний вплив на шляхи розвитку держави та її сьогодення, з метою консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави, висвітлення її багатовікової історії, важливих подій та персоналій українського державотворення, популяризації національних традицій та державних символів України, утвердження позитивного іміджу України у світі,  в Одеській національній науковій бібліотеці 19-20 серпня 2021 року відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Україна: історія, культура, ідентичність».

Завданням заходу, який є складовою Хакатону національної єдності до 30-річчя незалежності України (Одеса, 18-22 серпня 2021 року), є визначення місця та ролі інституцій та діячів культури, освіти, науки у процесах державотворення, консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави, у збереженні та популяризації культурної спадщини України, формуванні у населення України національної ідентичності.

 

Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Україна: історія, культура, ідентичність», яка відбудеться в Одеській національній науковій бібліотеці у змішаному форматі (онлайн/офлайн).

Участь у конференції за попередньою реєстрацією безкоштовна. Заявки приймаються до 10 серпня 2021 р. Усі зареєстровані учасники отримають електронний сертифікат після завершення заходу.

Із детальною Інформацією можна ознайомитися тут: mnpk-19-20-08-2021-фінал