Освітньо-патріотичний проєкт «Боротьба за свідомість»

У 2021 рр. Національний музей Голодомору-геноциду та Інститут дослідження Голодомору продовжують реалізацію освітньо-патріотичного проєкту під назвою «Боротьба за свідомість», в рамках якого відбувається передача книг на безоплатній основі у національні та обласні наукові бібліотеки, інститути післядипломної освіти всіх областей України, бібліотеки вишів, коледжів та професійно-технічних училищ, центральні бібліотечні системи, районні та міські бібліотеки, бібліотеки середніх загальноосвітніх закладів.
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні
Цей проєкт відбувається у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України, СБУ, Інститутом Національної пам’яті, Комунальним підприємством «Центр захисту інформаційного простору України», Видавничим домом «Києво-Могилянська академія» та іншими установами, які займаються видавничою справою.
У рамках цього проєкту 24 вересня 2021 року заступник директора Інституту дослідження Голодомору Іван Петренко та помічник генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Ганна Ткач відвідали з робочим візитом м. Вінницю, де взяли участь у роботі 33-ї історико-краєзнавчої конференції «Вінниччина: минуле і сьогодення», яка відбувалася у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. В ході роботи конференції Іван Петренко передав бібліотеці університету низку наукових видань, які торкаються проблем Голодомору-геноциду та національно-визвольної боротьби української нації.
Також книжки в рамках робочої поїздки були передані до Вінницької центральної міської бібліотеки ім. І.В. Бевза, Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва, Вінницької академії безперервної освіти та Вінницького національного технічного університету.
На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні