Новини від партнерів

Майже 6 місяців триває співпраця науковців Інституту дослідження Голодомору та гімназії №1 імені Володимира Красицького м. Хмельницький. В рамках співробітництва було підписано Меморандум про співпрацю, на базі гімназії створено гурток з вивчення Голодомору, де провідні фахівці Інституту дослідження Голодомору мали можливість проводити заняття та оприлюднювати результати досліджень. Учні гімназії взяли активну участь у роботі Міжнародної наукової конференції “Міждисциплінарні підходи у вивченні Голодомору-геноциду”. 

Нещодавно слухачі Гуртка з вивчення Голодомору представили результати власних наукових пошуків на конкурсі-захисті Малої Академії Наук.

 

Рецензентами робіт учнів виступили доктор історичних наук, провідний науквоий співробітник Інституту дослідження Голодомору Д.Білий, кандидат історичних наук, провідна наукова співробітниця Інституту С.Старовойт, кандидатка історичних наук, завідувачка відділу історичних досліджень І.Шугальова.

Пірог Ярослав з роботою “Маловідомий голод на Галичині 1846-1848 рр”  – у секції “Всесвітня історія”, набрав 97 балів із 100 можливих:

Шупер Вікторія з роботою “Голодомор-геноцид у документах партійного активу 1932-1933 рр” у секції “Краєзнавство”, набрала 94 зі 100 балів;

Сімон Анастасія з роботою ” Феномен історично актуалізованої колядки українського та польського народів ” в секції “Етнологія”, набрала 93 зі 100.

На разі учні готуються до  Другого (обласного) етапу МАН.

Науковим керівником Ярослава Пірога та Шупер Вікторії виступила вчителька історії та вчителька-методистка Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького Оксана Антонова, а керівником Сімон Анастасії стала Іванна Неллі Володимирівна

Конкурс-захист наукових робіт цьогоріч проходив за новими правилами: 1) постерний захист; – спілкування з жюрі у формі запитання-відповідь

2) наукова конференція – спілкування з колегами по секції, жюрі.

Через карантинні обмеження захист відбувався в онлайн форматі