Колектив Інституту дослідження Голодомору привітав християн з Воскресінням Христовим

Сердечно вітаємо всіх християн із світлим Христовим Воскресінням!

Христос Воскрес!

 

Прийміть наші щирі вітання зі світлим святом – Воскресінням Христовим, – перемоги життя над смертю! Хай Паска Христова, як вічне підтвердження перемоги добра та любові увійде до наших душ і сердець, освітлить наш розум, сповнить нас вірою.

Дорогі українці, бажаємо всім нам загартованості душі, життєвої сили та наснаги. Хай віра у Воскресіння Христове наповнює мужністю наші сили і розум для служіння Богу, Народу, Україні!

Цього року українці зустрічають Великдень у трагічній момент свого буття, коли  непокаране зло рветься на святу українську землю. Та віра в Бога, у власну Країну, ЗСУ дали нашому народу змогу зірвати плани загарбників-катів, стримувати ворога. Хай укріпить нас Воскреслий Бог у перемозі над дияволом і його слугами, що хочуть знищити Україну та її народ.

Слово «Пасха» прийшло до нас з івриту через грецьку мову і означає «переходження», «звільнення». Ми віримо, що український народ перейде це випробування і звільниться від тих, хто готував нам новітнє «єгипетьске» рабство!

Господи, допоможи і захисти українських воїнів, збережи наших дітей, жінок та всіх близьких, дай Україні перемогу і мир!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Воскресне Україна!

 

Колектив Інституту дослідження Голодомору Національного Музею Голодомору-геноциду і митрофорний протоієрей Михайло Ільницький, духівник Українського козацтва у Хмельницькій області УПЦ-ПЦУ